Kesici Göktaş Egemen Hukuk Bürosu

Rekabet Hukuku
Rekabet Hukuku Danışmanlığı

Rekabet Hukuku Danışmanlığı


Rekabet Hukuku alanında Türk ve yabancı müvekkillerimize aktif olarak hukuki danışmanlık vermekteyiz. Müvekkillerimizin tarafı oldukları hukuki işlemlerin Rekabet Hukuku bakımından değerlendirilmesi ve müvekkillerimize bu alanda danışmanlık verilmesi, birleşme&devralma işlemlerinin Rekabet Hukuku süreçlerinin yürütülmesi, Rekabet Kurumu nezdinde gerekli başvuruların yapılması ve takibi, Rekabet Kurumu soruşturmalarında ve Rekabet Hukukundan kaynaklanan davalarda müvekkillerimizin temsili bu alandaki hizmetlerimizin bir kısmıdır.  

Ayrıca müvekkillerimizin çalışanları ve yöneticilerine verdiğimiz Rekabet Kurumu uygulamalarına yönelik eğitim ve seminerler ile müvekkillerimizi Rekabet Hukuku alanında bilinçlendirmeyi ve faaliyetlerini yürütürken bu alanda gerçekleştirilebilecek ihlalleri en başında ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz. 

Ofisimiz, özel olarak Rekabet Hukuku alanında faaliyet gösteren ekibinin yanında bu alanda yüksek tecrübeye sahip iş ortaklarıyla gerçekleştirdiği aktif işbirlikleri ile de müvekkillerinin Rekabet Hukuku alanındaki ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz olarak cevap verebilmektedir.